BAGES UAB - iChroma™ produktų distributorius

Siūlome iChromaTM COVID-19 antigenų ir antikūnių testus, kurie per 10-12 min. pateikia tikslius tyrimo rezultatus. Priklausomai nuo testo tipo, tyrimas atliekamas iš lašelio kraujo arba tepinėlio, paimto iš nosies/ nosiaryklės.

ichroma ™ II“ yra automatinis arba pusiau automatinis in vitro diagnostikos prietaisas, matuojantis analizuojamų medžiagų, esančių kraujyje, šlapime ar kituose mėginiuose, koncentraciją kiekybiniu ar pusiau kiekybiniu būdu. Palyginti su pirmosios kartos įrenginiu „ichroma ™“, „ichroma ™ II“ buvo patobulintas pridedant keletą naujų funkcijų, tokių kaip nauja vartotojo sąsaja, naujas jutiklinis ekranas ir pažangi optinė sistema, suteikianti vartotojui atlikti daugybę įvairių testų. „ichroma ™ II“ buvo sukurtas, siekiant pagerinti duomenų įvedimo efektyvumą ir bevielę prieigą per atskirai įsigyjamus priedus. Be to, programą galima lengvai atnaujinti naudojant SD kortelę.

Taip pat galima naudoti baterijas, kurios užtikrina prietaisų veikimą be elektros energijos. Tai yra vienas didžiausių „point-of-care“ testavimo (POCT) įrangos pranašumų. ichroma ™ testai naudojami širdies, vėžio, diabeto, infekcinių ligų ir hormoninių sutrikimų tyrimams. 2012 metais „Boditech Med Inc.” pavyko išmėginti pirmuosius pasaulyje TSH ir hCG testus naudojant visą kraują (angl. whole blood”). „ichroma ™“ prietaisai ir CRP testai yra patvirtinti ES ir FDA (JAV).
Atsisiųsti prezentaciją